ТВ Програма Мачове

Покритие на стрийминга:
• Изисква се зареден профил с депозирани средства, и да има напревен залог последните 24 часа.
• Прилагат се географски ограничения
ТВ Програма Мачове
4.5 (89.33%) 15 глас[а]
01:15
Футбол: Барса ТВ
05:00
Футбол: Холандска Ередивизи
06:00
Футбол: Испанска Ла Лига
07:00
Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
08:00
Футбол: Верея - Ботев Враца, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00
Футбол: Ним - Лион, мач от френската Лига 1, повторение
10:00
УЕФА Шампионска лига: ПСВ Айндховен - Интер
10:00
Футбол: ЦСКА 1948 - Царско село, мач от Втора професионална лига, повторение
10:55
Футбол: Хърватия - Англия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
11:45
Футбол: Испанска Ла Лига
12:00
УЕФА Шампионска лига: Локомотив М - Шалке 04
12:00
Футбол: Лион - Ним, мач от френската Лига 1, повторение
12:05
Футбол: Шефилд Уенздей - Мидълзбро, мач от Чемпиъншип, повторение
12:45
Футбол: Холандия - Германия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
13:00
"Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 14-и епизод, повторение
14:00
Футбол: Испанска Ла Лига
14:00
УЕФА Шампионска лига: Наполи - Ливърпул
14:30
Футбол: Челси - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, директно
14:40
Футбол: България - Кипър - среща от турнира "Лига Европа"
15:00
Футбол: Славия - Септември, мач от Първа професионална лига, директно
16:00
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
16:00
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 14-и епизод, повторение
16:30
УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
16:30
Футбол: Бундеслига, Волфсбург - Байерн Мюнхен, директно
17:00
Футбол: Брентфорд - Бристъл Сити, мач от Чемпиъншип, директно
17:00
Футбол: Уест Хям Юнайтед - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, директно
17:15
Футбол: Испанска Ла Лига
17:15
Футбол: Ботев Пловдив - Черно море, мач от Първа професионална лига, директно
18:30
Футбол: Бундеслига, Щутгарт - Борусия Дортмунд
19:30
Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Ливърпул, мач от английската Висша лига, директно
19:30
Футбол: Бундеслига, Шалке 04 - Вердер, директно
19:30
Футбол: Дарби Каунти - Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, директно
19:30
Футбол: Испанска Ла Лига
20:00
Футбол: Лудогорец - Левски, мач от Първа професионална лига, директно
20:30
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
21:00
УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
21:45
Футбол: Испанска Ла Лига
22:45
Футбол: Пари Сен Жермен - Амиен, мач от френската Лига 1, запис
23:10
Футбол: Страсбург - Монако, мач от френската Лига 1, запис
23:45
Футбол: Холандска Ередивизи
00:30
Футбол: Лудогорец - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
04:10
Футбол: Барса ТВ
07:30
Пеле: Кралят на футбола - филм
08:00
Футбол: Славия - Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
08:00
Футбол: Челси - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
09:30
Футбол: Полша - Италия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
10:00
УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
10:00
Футбол: Брентфорд - Бристъл Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
10:00
Футбол: Ботев Пловдив - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00
Футбол: Уест Хям Юнайтед - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, повторение
11:00
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
11:20
Футбол: Холандия - Германия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
11:30
УЕФА Шампионска лига: ПСЖ - Цървена звезда
11:30
Футбол: Испанска Ла Лига
12:00
Футбол: Лудогорец - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00
Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Ливърпул, мач от английската Висша лига, повторение
12:05
Футбол: Дарби Каунти - Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
13:10
Футбол: Испания - Англия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
13:30
УЕФА Шампионска лига: Тотнъм - Барселона
15:00
"Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 14-и епизод, повторение
15:00
Футбол: Добруджа - Арда, мач от Втора професионална лига, директно
15:10
Футбол: Норвегия - България - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
15:30
Футбол: Бундеслига, Шалке 04 - Вердер
15:30
УЕФА Шампионска лига: Борусия Д - Монако
15:30
Футбол: Манчестър Сити - Бърнли, мач от английската Висша лига, запис
16:00
Футбол: Монпелие - Бордо, мач от френската Лига 1, директно
16:30
Футбол: Бундеслига, Херта - Фрайбург, директно
17:15
Футбол: Испанска Ла Лига
17:30
УЕФА Шампионска Лига - магазинно предаване
17:30
Футбол: Дунав - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, директно
18:00
УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
18:00
Футбол: Евертън - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, директно
18:00
Футбол: Сент Етиен - Рен, мач от френската Лига 1, директно, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
19:00
Футбол: Бундеслига, Мьонхенгладбах - Майнц 05, директно
19:30
Футбол: Испанска Ла Лига
20:00
Футбол: ЦСКА - Етър, мач от Първа професионална лига, директно
21:00
Футбол: Бундеслига, обзор на кръга
21:45
Футбол: Испанска Ла Лига
22:00
Футбол: Ница - Марсилия, мач от френската Лига 1, директно
22:15
Футбол: MLS, мач от източната конференция, директно
23:00
Футбол: Добруджа - Арда, мач от Втора професионална лига, повторение
00:15
Футбол: MLS
00:30
Футбол: Холандия - Германия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
01:00
Футбол: ЦСКА - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
02:20
Футбол: Испания - Англия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
06:00
Футбол: Испанска Ла Лига
08:00
УЕФА Шампионска лига: Йънг Бойс - Манчестър Юн
08:00
Футбол: Дунав - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
08:00
Футбол: Евертън - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, повторение
09:15
Футбол: Полша - Португалия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
09:30
Футбол: MLS
10:00
Футбол: Монпелие - Бордо, мач от френската Лига 1, повторение
10:00
УЕФА Шампионска лига: Бенфика - Байерн М
10:00
Футбол: ЦСКА - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
10:00
Футбол: Манчестър Сити - Бърнли, мач от английската Висша лига, повторение
11:05
Футбол: Хърватия - Англия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
12:00
УЕФА Шампионска лига: Валенсия - Ювентус
12:00
Футбол: Борнемут - Саутхямптън, мач от английската Висша лига, запис
12:05
Футбол: Страсбург - Монако, мач от френската Лига 1, повторение
14:00
Футбол: Шефилд Уенздей - Мидълзбро, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00
УЕФА Шампионска лига: Шахтьор Д - Хофенхайм
14:00
Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига, запис
15:30
Футбол: MLS
15:35
Футбол: България - Кипър - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
16:00
УЕФА Шампионска лига: Аякс - АЕК Атина
18:00
УЕФА Шампионска лига: Реал М - Рома
18:05
Футбол: Ница - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
19:00
Лига Европа магазинно предаване /3 епизод/
19:00
Футбол: MLS
20:00
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
20:00
Футбол: Витоша - Берое, мач от Първа професионална лига, директно
20:00
Футбол: Пари Сен Жермен - Амиен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
21:30
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
22:00
УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
22:00
Футбол: Арсенал - Лестър Сити, мач от английската Висша лига, директно
22:15
Футбол: Дарби Каунти - Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
22:30
Футбол: MLS
23:40
Футбол: Норвегия - България - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
14:00
Футбол: Престън Норт Енд - Уигън Атлетик, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00
УЕФА Шампионска лига: ПСВ Айндховен - Интер
14:00
Футбол: Берое - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
14:15
Футбол: Холандска Ередивизи
15:30
Футбол: MLS, Минесота - Колорадо
15:40
Футбол: Холандия - Германия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
15:45
Футбол: Байерн ТВ
16:00
УЕФА Шампионска лига: Локомотив М - Шалке 04
17:00
Класика от "А" Професионална футболна група: Лудогорец - Левски (2015-16), повторение
17:30
Футбол: Испания - Англия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
18:00
УЕФА Шампионска лига: Наполи - Ливърпул
18:05
Футбол: Марсилия - Каен, мач от френската Лига 1, повторение
19:15
Футбол: България - Кипър - среща от турнира "Лига Европа"
19:15
Футбол: Германия - Ирландия, евроквалификация до 21 години, директно
20:00
Футбол: Испанска Ла Лига
20:00
Футбол: Левски - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
20:00
Футбол: Барнзли - Лутън Таун, мач от английската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
21:00
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
21:00
Студио "Футбол" коментарно предаване
21:00
Футбол: Лестър Сити - Евертън, мач от английската Висша лига, повторение
21:35
Футбол: Франция - Германия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите" пряко предаване от Париж
21:45
Футбол: Норвегия - България, среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите" пряко предаване от Осло /Норвегия/
22:15
Футбол: Монако - Рен, мач от френската Лига 1, повторение
23:00
Футбол: Тотнъм Хотспър - Уотфорд, мач от трети кръг за Карабао къп, повторение
23:20
Футбол: Барса ТВ
23:30
Футбол: Барселона - Атлетик /Б/(Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
23:35
Студио "Футбол" коментарно предаване
00:00
Футбол: Барса ТВ
00:40
Футбол: Норвегия - България - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
02:30
Футбол: Франция - Германия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
04:20
Футбол: Испания - Англия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
08:00
Футбол: Етър - Витоша, мач от Първа професионална лига, повторение
08:00
Футбол: Манчестър Юнайтед - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
09:00
Футбол: Еспаньол - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
09:30
Футбол: Норвегия - България - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
10:00
Футбол: Бордо - Нант, мач от френската Лига 1, повторение
10:00
УЕФА Шампионска лига: ПСВ Айндховен - Интер
12:00
УЕФА Шампионска лига: Локомотив М - Шалке 04
13:00
Футбол: Полша - Италия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
14:00
Футбол: Марсилия - Каен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00
УЕФА Шампионска лига: Наполи - Ливърпул
14:00
Футбол: Левски - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
14:00
Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
15:20
Футбол: Испания - Англия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
16:00
Футбол: Барнзли - Лутън Таун, мач от английската Лига 1, повторение
16:00
УЕФА Лига Европа: Байер Л - АЕК Ларнака
16:00
Футбол: Кристъл Палас - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от английската Висша лига, повторение
17:10
Футбол: Франция - Германия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
18:00
УЕФА Лига Европа: Спартак М - Виляреал
18:05
Футбол: Монако - Рен, мач от френската Лига 1, повторение
18:30
Футбол: Барса ТВ
19:00
Футбол: Норвегия - България - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
19:30
Футбол: MLS, Минесота - Колорадо
20:00
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
20:00
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 14-и епизод, директно
20:15
Футбол: Испанска Ла Лига
23:00
Футбол: Манчестър Юнайтед - Дарби Каунти, мач от трети кръг за Карабао къп, повторение
23:30
Футбол: Леванте - Севиля (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
00:05
Футбол: България - Кипър - среща от турнира "Лига Европа"
00:30
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 14-и епизод, повторение
05:10
Футбол: Франция - Германия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
06:00
Футбол: Холандска Ередивизи
08:00
Футбол: Берое - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
08:00
Футбол: Ливърпул - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
08:25
Футбол: Полша - Португалия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
10:00
Футбол: Испанска Ла Лига
10:00
Футбол: Лил - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение
10:00
УЕФА Лига Европа: Милан - Олимпиакос
10:00
Футбол: Атлетико /М/ - Бетис (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
10:00
Футбол: Септември - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
11:00
Футбол: Холандска Ередивизи
12:00
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 14-и епизод, повторение
12:00
УЕФА Лига Европа: Челси - Види
14:00
Футбол: Испанска Ла Лига
14:00
Футбол: Лийдс Юнайтед - Брентфорд, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00
УЕФА Шампионска лига: ПСЖ - Цървена звезда
14:00
Футбол: Черно море - Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
15:40
Футбол: Хърватия - Англия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
16:00
Футбол: Бордо - Нант, мач от френската Лига 1, повторение
16:00
УЕФА Шампионска лига: Тотнъм - Барселона
16:00
Футбол: Испанска Ла Лига
16:00
Футбол: Ботев Пловдив - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
16:00
Футбол: Фулъм - Арсенал, мач от английската Висша лига, повторение
17:30
Футбол: MLS, Минесота - Колорадо
17:30
Футбол: България - Кипър - среща от турнира "Лига Европа"
18:00
УЕФА Шампионска лига: Борусия Д - Монако
18:00
Футбол: Байерн ТВ
18:00
Футбол: Ботев Враца - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
18:05
Футбол: Тулуза - Ница, мач от френската Лига 1, повторение
20:00
"Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 14-и епизод
20:00
"Преди кръга", предаване за български футбол (2018-19), 12-и епизод, директно
20:00
Футбол: Барса ТВ
20:00
Футбол: Болтън Уондърърс - Блекбърн Роувърс, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
21:30
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
22:00
Футбол: Испанска Ла Лига
23:00
Футбол: Арсенал - Брентфорд, мач от трети кръг за Карабао къп, повторение
23:30
Футбол: Жирона - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
23:50
Футбол: Норвегия - България - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
00:00
Футбол: MLS, Минесота - Колорадо
00:30
"Преди кръга", предаване за български футбол (2018-19), 12-и епизод, повторение
01:00
"Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 14-и епизод, повторение
05:10
Футбол: Хърватия - Англия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
08:00
УЕФА Шампионска лига: ПСЖ - Цървена звезда
08:00
Футбол: Черно море - Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
08:00
Футбол: Кристъл Палас - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от английската Висша лига, повторение
09:00
Футбол: Холандия - Германия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
10:00
Футбол: Барнзли - Лутън Таун, мач от английската Лига 1, повторение
10:00
УЕФА Шампионска лига: Тотнъм - Барселона
10:00
Футбол: Алавес - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
10:00
Футбол: Ботев Враца - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
12:00
Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
12:00
"Преди кръга", предаване за български футбол (2018-19), 12-и епизод, повторение
12:00
УЕФА Шампионска лига: Борусия Д - Монако
12:05
Футбол: Престън Норт Енд - Уигън Атлетик, мач от Чемпиъншип, повторение
13:00
Футбол: Холандска Ередивизи
14:00
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2018-19), 14-и епизод, повторение
14:00
Футбол: Монако - Рен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00
УЕФА Шампионска лига: ПСВ Айндховен - Интер
14:00
Футбол: Бърнли - Хъдърсфийлд Таун, мач от английската Висша лига, повторение
14:40
Футбол: Норвегия - България - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
15:00
Класика от "А" Професионална футболна група: Лудогорец - Левски (2015-16), повторение
16:00
"Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 14-и епизод, повторение
16:00
Футбол: Пари Сен Жермен - Лион, мач от френската Лига 1, повторение
16:00
УЕФА Шампионска лига: Локомотив М - Шалке 04
18:00
УЕФА Шампионска лига: Наполи - Ливърпул
19:00
Футбол: Испанска Ла Лига
20:00
УЕФА Шампионска Лига - магазинно предаване
20:00
Футбол: Верея - Ботев Враца, мач от Първа професионална лига, директно
21:00
Футбол: Бундеслига, преди кръга
21:30
УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
21:30
Футбол: Бундеслига, Айнтрахт - Фортуна, директно
21:45
Футбол: Шефилд Уенздей - Мидълзбро, мач от Чемпиъншип, директно
21:45
Футбол: Лион - Ним, мач от френската Лига 1, директно
22:30
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
23:45
Футбол: Испания - Англия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"