ТВ Програма Мачове

Покритие на стрийминга:
• Изисква се зареден профил с депозирани средства, и да има напревен залог последните 24 часа.
• Прилагат се географски ограничения
00:00
Байерн ТВ: Байерн Мюнхен - Байер Леверкузен Мач от германската Бундеслига
01:30
Футбол: Царско село - Етър, мач от efbet Лига /п/
02:00
Шампионска лига: Реал Мадрид - Пари Сен Жермен Пета среща от груповата фаза
02:35
Арена футбол
03:35
Световно първенство по плажен футбол: Среща за 3-4 място
04:00
Серия А: Парма - Милан
04:45
Световно първенство по плажен футбол: Финал
05:30
Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
06:00
Серия А: Каляри - Сампдория
06:15
Футбол: Спортинг /Лисабон/ - ПСВ Айндховен - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
07:00
Футбол: Атлетик /Б/ - Гранада (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
07:30
Футбол: Царско село - Етър, мач от efbet Лига /п/
08:00
Арена футбол
08:00
Футбол: Манчестър Юнайтед - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига /п/
08:00
Шампионска лига: Локомотив Москва - Байер Леверкузен Пета среща от груповата фаза
09:00
Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
09:00
Футбол: Хетафе - Леванте (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
10:00
Футбол: Милуол - Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип /п/
10:00
Байерн ТВ: Байерн Мюнхен - Байер Леверкузен Мач от германската Бундеслига
11:00
"Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2019-20), 18-и епизод /п/
11:30
"Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2019-20), 15-и епизод /п/
11:45
Световно първенство по плажен футбол: Полуфинална среща
12:00
Футбол: Локомотив София - ЦСКА 1948, мач от Втора професионална лига, директно
12:55
Световно първенство по плажен футбол: Полуфинална среща
13:00
Серия А: "Преди кръга"
13:30
Серия А: Интер - Рома
13:55
Студио "Футбол", директно
14:05
Футбол: ЦСКА /Москва/ - Лудогорец, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
14:15
Футбол: Ботев Пловдив - Берое, мач от efbet Лига, директно
14:30
Футбол: Хъдърсфилд Таун - Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, директно
14:30
Футбол: Евертън - Челси, мач от английската Висша лига, директно
15:00
Футбол: Бундеслига, Айнтрахт Франкфурт - Херта Берлин
15:30
Студио "Футбол"
15:50
Футбол: Астана - Манчестър Юнайтед - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
16:00
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
16:00
Серия А: Аталанта - Верона
16:10
Студио "Футбол", директно
16:20
Футбол: Бундеслига, Борусия Мьонхенгладбах - Байерн Мюнхен, директно
16:30
УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
16:30
Футбол: Лудогорец - Черно море, мач от efbet Лига, директно
17:00
Футбол: Шефилд Уенздей - Брентфорд, мач от Чемпиъншип, директно
17:00
Футбол: Борнемут - Ливърпул, мач от английската Висша лига, директно
18:00
Студио "Футбол"
18:25
Студио "Футбол", директно
18:30
Студио "Футбол"
18:30
Футбол: Бундеслига, Борусия Дортмунд - Фортуна Дюселдорф
19:00
Филмите на детството концерт с участието на Биг бенда на БНР, диригент Антони Дончев, вокална група "Радиодеца", детска вокална група "Щурче" и др.
19:00
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 22-ри епизод /п/
19:00
Серия А: Удинезе - Наполи
19:25
Футбол: Бундеслига, Байер Леверкузен - Шалке 04, директно
19:30
Футбол: Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, директно
20:30
Звездите на футбола
20:55
Арена футбол
21:00
Студио "Футбол"
21:45
Серия А: Лацио - Ювентус
23:30
Футбол: Тотнъм Хотспър - Бърнли, мач от английската Висша лига, запис
23:45
Студио "Футбол"
00:00
Серия А: Аталанта - Верона
00:15
Футбол: Шефилд Уенздей - Брентфорд, мач от Чемпиъншип /п/
01:30
Футбол: Локомотив София - ЦСКА 1948, мач от Втора професионална лига /п/
02:00
Футбол: Евертън - Челси, мач от английската Висша лига /п/
02:00
БарсаТВ: Барселона - Борусия Дортмунд Пета среща от груповата фаза на шампионска лига 2019/20 г.
04:00
Серия А: Удинезе - Наполи
04:50
Световно първенство по плажен футбол: Полуфинална среща
06:00
Световно първенство по плажен футбол: Полуфинална среща
06:00
Серия А: Лацио - Ювентус
07:30
Футбол: Ботев Пловдив - Берое, мач от efbet Лига /п/
08:00
Футбол: Борнемут - Ливърпул, мач от английската Висша лига /п/
08:00
Шампионска лига: Реал Мадрид - Пари Сен Жермен Пета среща от груповата фаза
09:30
Футбол: Хъдърсфилд Таун - Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип /п/
09:30
Футбол: Лудогорец - Черно море, мач от efbet Лига /п/
10:00
"УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване
10:00
Футбол: Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
11:00
Серия А: Интер - Рома
11:30
Студио "Футбол", директно
11:45
Футбол: ЦСКА /Москва/ - Лудогорец, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
12:00
"Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2019-20), 18-и епизод /п/
12:00
Футбол: Ботев Враца - Славия, мач от efbet Лига, директно
13:00
Студио "Футбол"
13:30
Серия А: Лече - Дженоа
13:45
Футбол: Истанбул Башакшехир - Рома - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
13:55
Студио "Футбол", директно
13:55
Студио "Футбол", директно
14:00
Футбол: Уест Бромич Албиън - Суонси Сити, мач от Чемпиъншип, директно
14:15
Футбол: Арда - ЦСКА, мач от efbet Лига, директно
15:00
Футбол: Бундеслига, Борусия Мьонхенгладбах - Байерн Мюнхен
15:30
Студио "Футбол"
16:00
Футбол: Астън Вила - Лестър Сити, мач от английската Висша лига, директно
16:00
Серия А: Сасуоло - Каляри
16:00
Серия А: Торино - Фиорентина
16:10
Студио "Футбол", директно
16:20
Футбол: Бундеслига, Унион Берлин - Кьолн, директно
16:30
Футбол: Левски - Витоша, мач от efbet Лига, директно
17:00
Световно първенство по плажен футбол: Среща за 3-4 място
18:00
Студио "Футбол"
18:10
Световно първенство по плажен футбол: Финал
18:25
Студио "Футбол", директно
18:30
Футбол: Бундеслига, обзор на мачовете от събота
18:30
Студио "Футбол"
18:30
Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от английската Висша лига, директно
18:50
Футбол: Бундеслига, Вердер Бремен - Падерборн, директно
19:00
Серия А: Сампдория - Парма
20:00
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
20:30
УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
21:00
Студио "Футбол"
21:00
Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Саутхямптън, мач от английската Висша лига, запис
21:30
Звездите на футбола
21:45
Футбол: Уест Бромич Албиън - Суонси Сити, мач от Чемпиъншип /п/
21:45
Серия А: Болоня - Милан
23:45
Студио "Футбол"
00:00
Серия А: Торино - Фиорентина
00:30
Футбол: Арда - ЦСКА, мач от efbet Лига /п/
02:00
Шампионска лига: Цървена Звезда - Байерн Мюнхен Пета среща от груповата фаза
02:30
Футбол: Левски - Витоша, мач от efbet Лига /п/
03:10
Футбол: Астън Вила - Лестър Сити, мач от английската Висша лига /п/
04:00
Серия А: Сасуоло - Каляри
04:40
Световно първенство по плажен футбол: Финал
06:00
Серия А: Лече - Дженоа
06:15
Футбол: ЦСКА /Москва/ - Лудогорец, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
07:00
Футбол: Барселона - Майорка (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
08:00
Футбол: Ботев Враца - Славия, мач от efbet Лига /п/
08:00
Футбол: Норич Сити - Арсенал, мач от английската Висша лига /п/
08:00
Серия А: Аталанта - Верона
09:00
Футбол: Реал /М/ - Еспаньол (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
10:00
Футбол: Арда - ЦСКА, мач от efbet Лига /п/
10:00
Футбол: Манчестър Юнайтед - Астън Вила, мач от английската Висша лига /п/
10:00
Серия А: Сампдория - Парма
11:45
Световно първенство по плажен футбол: Италия - Португалия - финал
12:00
Футбол: Левски - Витоша, мач от efbet Лига /п/
12:00
Футбол: Бърнли - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, запис
12:00
Шампионска лига: Аталанта - Шахтьор Втора среща от груповата фаза на Шампионска лига 2019/20г.
14:00
Футбол: Уест Бромич Албиън - Суонси Сити, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00
Футбол: Лудогорец - Черно море, мач от efbet Лига /п/
14:00
Футбол: Ливърпул - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига /п/
16:00
Футбол: Тотнъм Хотспър - Борнемут, мач от английската Висша лига, запис
16:00
Шампионска лига: Ювентус - Байер Леверкузен Втора среща от груповата фаза на Шампионска лига 2019/20г.
16:30
Студио "Футбол", директно
17:00
Футбол: Дунав - Локомотив Пловдив, мач от efbet Лига, директно
17:00
Футбол: Гранада - Алавес (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
17:20
Футбол: Астана - Манчестър Юнайтед - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
18:00
Серия А: Лацио - Ювентус
18:55
Студио "Футбол", директно
19:00
Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
19:10
УЕФА Лига Европа магазинно предаване /6 епизод/
20:00
Серия А: Обзор 15 кръг
21:00
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
21:00
Серия А: Удинезе - Наполи
21:30
Футбол: Барселона - Майорка (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
21:45
Футбол: Престън Норт Енд - Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип, директно
23:00
Футбол: Милуол - Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип /п/
23:00
Серия А: Лече - Дженоа
23:40
Футбол: Истанбул Башакшехир - Рома - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
00:00
Футбол: Дунав - Локомотив Пловдив, мач от efbet Лига /п/
00:00
Футбол: Саутхямптън - Уотфорд, мач от английската Висша лига /п/
01:00
Серия А: Торино - Фиорентина
03:00
Серия А: Обзор 15 кръг
04:00
Серия А: Болоня - Милан
06:00
Серия А: Интер - Рома
06:25
Футбол: Астана - Манчестър Юнайтед - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
08:00
УЕФА Шампионска лига: Валенсия - Челси
08:00
Футбол: Локомотив София - ЦСКА 1948, мач от Втора професионална лига /п/
08:00
Серия А: Лацио - Ювентус
08:10
УЕФА Лига Европа: Обзор
10:00
УЕФА Шампионска лига: Барселона - Борусия Дортмунд
10:00
Футбол: Дунав - Локомотив Пловдив, мач от efbet Лига /п/
10:00
Серия А: Сасуоло - Каляри
12:00
УЕФА Шампионска лига: Зенит - Олимпик Лион
12:00
Шампионска лига: Реал Мадрид - Брюж Втора среща от груповата фаза на Шампионска лига 2019/20г.
13:00
Футбол: Ботев Пловдив - Берое, мач от efbet Лига /п/
14:00
Футбол: Шефилд Уенздей - Брентфорд, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00
УЕФА Шампионска лига: Ливърпул - Наполи
14:00
Футбол: Челси - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
15:50
Шампионска лига: Тотнъм - Байерн Мюнхен Втора среща от груповата фаза на Шампионска лига 2019/20г.
16:00
УЕФА Шампионска лига: Славия Прага - Интер
16:00
Футбол: Ливърпул - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига /п/
17:20
УЕФА Лига Европа магазинно предаване /6 епизод/
17:40
Байерн ТВ: Борусия Мьонхенгладбах - Байерн Мюнхен Мач от германската Бундеслига
18:00
Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2019-20), 2-ри епизод /п/
18:00
"Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2019-20), 17-и епизод /п/
18:00
УЕФА Шампионска лига: Лил - Аякс
18:00
Футбол: Арда - ЦСКА, мач от efbet Лига /п/
18:10
Футбол: Истанбул Башакшехир - Рома - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
19:30
Студио "Футбол"
19:30
Студио "Футбол"
20:00
УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
20:00
Шампионска лига: Залцбург - Ливърпул Шеста среща от груповата фаза
20:00
Шампионска лига: Наполи - Генк Шеста среща от груповата фаза
20:30
"Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2019-20), 14-и епизод
21:15
Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
21:30
Футбол: Кристъл Палас - Борнемут, мач от английската Висша лига, директно
21:45
Футбол: Преиграване от втори кръг за Купата на Футболната асоциация, директно
21:50
Студио "Футбол"
22:00
Шампионска лига: Аякс - Валенсия Шеста среща от груповата фаза
22:00
Шампионска лига: Интер - Барселона Шеста среща от груповата фаза
22:25
Футбол: Спортинг /Лисабон/ - ПСВ Айндховен - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
23:40
Студио "Купа на Футболната асоциация", директно
08:00
Футбол: Берое - ЦСКА 1948, осминафинален мач за Купата на България /п/
08:00
Серия А: Фиорентина - Лече
09:00
Футбол: Алавес - Реал /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
10:00
Футбол: Транмиър Роувърс - Чичестър Сити, мач от втори кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
10:00
УЕФА Лига Европа: Арсенал - Айнтрахт
10:00
Футбол: Славия - Ботев Пловдив, осминафинален мач за Купата на България /п/
10:00
Серия А: Бреша - Аталанта
10:25
Футбол: Спортинг /Лисабон/ - ПСВ Айндховен - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
11:00
Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
12:00
УЕФА Лига Европа: Фейенорд - Рейнджърс
12:00
Шампионска лига: Цървена Звезда - Йънг Бойс Втори плейоф за групите на Шампионска лига 2019/20г.
12:30
Световно първенство по плажен футбол: Четвъртфинална среща
13:30
Футбол: Септември - Лудогорец, осминафинален мач за Купата на България, директно
13:50
Световно първенство по плажен футбол: Четвъртфинална среща
14:00
УЕФА Лига Европа: Ференцварош - Еспаньол
14:00
Футбол: Кристъл Палас - Борнемут, мач от английската Висша лига /п/
16:00
Футбол: Борнемут - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига /п/
16:00
Шампионска лига: Лион - Зенит Първа среща от груповата фаза на Шампионска лига 2019/20г.
17:00
Футбол: Майорка - Бетис (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
17:30
Футбол: Левски - Черно море, осминафинален мач за Купата на България, директно
18:00
Серия А: Верона - Рома
18:00
Футбол: Суонси Сити - Фулъм, мач от Чемпиъншип /п/
18:10
Футбол: Истанбул Башакшехир - Рома - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
20:00
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 22-ри епизод, директно
20:00
Серия А: Интер - СПАЛ
20:30
ВЕЧЕРТА НА КУ-КУ БЕНД - забавно музикално предаване с водещ Камен Воденичаров. Основна роля имат музикантите от най-обичаната съвременна българска група "Ку-Ку Бенд". Във всяко едно издание се предста...
20:30
Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
21:30
Футбол: Челси - Астън Вила, мач от английската Висша лига, директно
21:30
Футбол: Манчестър Юнайтед - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, директно
21:30
Футбол: Валенсия - Виляреал (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
22:00
Футбол: Алавес - Реал /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
22:00
Серия А: Ювентус - Сасуоло
22:15
Футбол: Ливърпул - Евертън, мач от английската Висша лига, директно
23:40
Футбол: ЦСКА /Москва/ - Лудогорец, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
00:00
Серия А: Лацио - Удинезе
00:30
Футбол: Лестър Сити - Уотфорд, мач от английската Висша лига, запис
00:45
Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, запис
02:00
Шампионска лига: Галатасарай - Брюж Пета среща от груповата фаза
02:25
Световно първенство по плажен футбол: Четвъртфинална среща
02:30
Футбол: Левски - Черно море, осминафинален мач за Купата на България /п/
02:45
Футбол: Челси - Астън Вила, мач от английската Висша лига /п/
04:00
Серия А: Дженоа - Торино
04:30
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 22-ри епизод /п/
04:50
Световно първенство по плажен футбол: Четвъртфинална среща
05:30
Футбол: Алавес - Реал /М/ (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
06:00
Байерн ТВ: Байерн Мюнхен - Байер Леверкузен Мач от германската Бундеслига
06:50
Футбол: Истанбул Башакшехир - Рома - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
07:00
Футбол: Майорка - Бетис (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
08:00
Футбол: Септември - Лудогорец, осминафинален мач за Купата на България /п/
08:00
Серия А: Парма - Милан
09:00
Футбол: Валенсия - Виляреал (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
09:55
Футбол: Франция - Бразилия - полуфинална среща от световното първенство за юноши до 17 г.
10:00
Футбол: Ийстлей - Крю Алекзандра, мач от втори кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
10:00
Футбол: Левски - Черно море, осминафинален мач за Купата на България /п/
10:00
Серия А: Ювентус - Сасуоло
11:00
Футбол: Ливърпул - Евертън, мач от английската Висша лига /п/
12:00
"Домът на футбола", предаване за български футбол (2019-20), 22-ри епизод /п/
12:00
Шампионска лига: Борусия Дортмунд - Барселона Първа среща от груповата фаза на Шампионска лига 2019/20г.
13:30
Футбол: Арда - ЦСКА, осминафинален мач за Купата на България, директно
14:00
Футбол: Молдън & Типтрий - Нюпорт Каунти, мач от втори кръг за Купата на Футболната асоциация /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00
Футбол: Манчестър Юнайтед - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига /п/
15:00
Световно първенство по плажен футбол: Полуфинална среща
16:00
Шампионска лига: Интер - Славия Прага Първа среща от груповата фаза на Шампионска лига 2019/20г.
16:05
Световно първенство по плажен футбол: Полуфинална среща
17:00
Футбол: Севиля - Леганес (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
17:00
Футбол: Саутхямптън - Норич Сити, мач от английската Висша лига, запис
17:30
Футбол: Локомотив Пловдив - Литекс, осминафинален мач за Купата на България, директно
18:10
Футбол: ЦСКА /Москва/ - Лудогорец, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
18:30
Футбол: Престън Норт Енд - Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип /п/
19:00
Серия А: "Екстра Калчо"
19:30
"УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване
20:00
"Преди кръга", предаване за български футбол (2019-20), 19-и епизод, директно
20:00
Серия А: Наполи - Болоня
21:30
Звездите на футбола
21:30
Футбол: Шефилд Юнайтед - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, директно
21:30
Футбол: Еспаньол - Осасуна (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
22:00
Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
22:00
Серия А: Бреша - Аталанта
22:15
Футбол: Арсенал - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига, директно
23:00
Футбол: Чарлтън Атлетик - Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип /п/
23:40
Световно първенство по плажен футбол: Финал
23:45
"Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2019-20), 18-и епизод
00:00
Серия А: Верона - Рома
00:30
Футбол: Арда - ЦСКА, осминафинален мач за Купата на България /п/
01:15
Футбол: Арсенал - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига /п/
02:00
АяксТВ: Лил - Аякс Пета среща от груповата фаза на шампионска лига 2019/20 г.
02:30
Футбол: Локомотив Пловдив - Литекс, осминафинален мач за Купата на България /п/
03:15
Футбол: Шефилд Юнайтед - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
04:00
Серия А: Каляри - Сампдория
04:30
"Преди кръга", предаване за български футбол (2019-20), 19-и епизод /п/
06:00
Серия А: Фиорентина - Лече
06:30
Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
07:00
УЕФА Шампионска лига: Славия Прага - Интер
07:00
Футбол: Севиля - Леганес (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
07:10
Футбол: ЦСКА /Москва/ - Лудогорец, среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
08:00
Футбол: Арда - ЦСКА, осминафинален мач за Купата на България /п/
08:00
Футбол: Шефилд Юнайтед - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига /п/
08:00
Серия А: Дженоа - Торино
09:00
УЕФА Шампионска лига: Лил - Аякс
09:00
Футбол: Еспаньол - Осасуна (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
10:00
Футбол: Солихъл Муурс - Родъръм Юнайтед, мач от втори кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
10:00
Футбол: Локомотив Пловдив - Литекс, осминафинален мач за Купата на България /п/
10:00
Футбол: Арсенал - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига /п/
10:00
Серия А: Наполи - Болоня
11:00
УЕФА Шампионска лига: Валенсия - Челси
11:45
Футбол: Мексико - Бразилия - финал на световното първенство за юноши до 17 г.
12:00
"Преди кръга", предаване за български футбол (2019-20), 19-и епизод /п/
12:00
Шампионска лига: Наполи - Ливърпул Първа среща от груповата фаза на Шампионска лига 2019/20г.
13:00
УЕФА Шампионска лига: Барселона - Борусия Дортмунд
13:00
Футбол: Левски - Черно море, осминафинален мач за Купата на България /п/
14:00
Футбол: Нортхямптън Таун - Нотс Каунти, мач от втори кръг за Купата на Футболната асоциация /п/, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
14:00
Футбол: Челси - Астън Вила, мач от английската Висша лига /п/
14:45
Световно първенство по плажен футбол: Среща за 3-4 място
15:00
УЕФА Шампионска лига: Зенит - Олимпик Лион
15:55
Световно първенство по плажен футбол: Финал
16:00
Футбол: Чарлтън Атлетик - Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип /п/
16:00
Шампионска лига: Челси - Валенсия Първа среща от груповата фаза на Шампионска лига 2019/20г.
16:30
Студио "Футбол", директно
17:00
"Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2019-20), 18-и епизод /п/
17:00
Футбол: Царско село - Етър, мач от efbet Лига, директно
17:00
УЕФА Шампионска лига: Ливърпул - Наполи
17:00
Футбол: Атлетик /Б/ - Гранада (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
17:30
"Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2019-20), 15-и епизод
18:00
Серия А: Интер - СПАЛ
18:10
Футбол: Спортинг /Лисабон/ - ПСВ Айндховен - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
18:55
Студио "Футбол", директно
19:00
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
19:00
Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
20:00
"УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване
20:30
Серия А: "Преди кръга"
20:45
Футбол: Бундеслига, Майнц 05 - Айнтрахт Франкфурт
20:50
УЕФА Лига Европа: Обзор
21:15
Студио "Футбол"
21:20
Футбол: Бундеслига, Айнтрахт Франкфурт - Херта Берлин, директно
21:30
Арена футбол
21:30
Футбол: Септември - Лудогорец, осминафинален мач за Купата на България /п/
21:45
Футбол: Милуол - Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, директно
21:45
Серия А: Интер - Рома
23:00
"Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2019-20), 15-и епизод /п/
23:00
Футбол: Ла Лига Сантандер - обзор на изминалия кръг
23:30
Футбол: Славия - Ботев Пловдив, осминафинален мач за Купата на България /п/
23:40
Футбол: Истанбул Башакшехир - Рома - среща от турнира на УЕФА "Лига Европа"
23:45
Студио "Футбол"

В страницата ни “Мачове днес” ще намерите списък с всички мачове за деня, които ще се излъчват по родните телевизии. Има възможност да прегледате и предстоящите срещи за утре или следващите няколко дни. Когато изберете ден от седмицата, ще имате видимост и върху програмата за предстоящите футболни мачове по всяка една родна телевизия.


Какво показва програмата?

Наличната програма за мачовете днес или за следващите дни включва както събития, които ще бъде на живо, така и повторения на вече излъчени срещи. За улеснение на потребителите, телевизиите указват коя среща е на запис и коя ще се излъчва пряко. В допълнение сме включили опция, която да указва кои мачове са приключили или вече стартирали. Когато някое събитие от списъка се покаже с по-замъглен шрифт, това означава, че събитието е започнало или е свършило.

Програмата включва не само футболните мачове, но и студията към тях, както и обзорните предавания, които телевизиите правят за своите зрители.

Наред с програмата за мачовете е налична и бърза връзка към платформата на един от водещите онлайн букмейкъри, където могат да се проследят мачове на живо. Там могат да се проверят и резултати за приключилите мачове за деня. И в нашия сайт може да откриете резултати за футбол и други спортове, като освен тях има и още доста полезна информация.


Какви събития са налични?

В телевизионната програма са включени срещите, които се излъчват по каналите в България. Както знаете, сред тях има и платени програми, но съществуват и канали, които могат да се гледат безплатно. Разбира се, целта ни е да ви дадем лесен достъп до събитията, които ще се излъчват в страната и сами да прецените кои срещи ще имате възможност да наблюдавате.

Включените събития, които се излъчват в родния ефир, ще ви пренесат сред големите битки в Шампионска лига, Лига Европа, както и водещите европейски първенства. Те включват шампионатите на Англия, Испания, Германия и други лиги. В програмата ще намерите и събитията от родната футболна лига. Тук е мястото да отбележим, че в нашия сайт може да четете прогнози за всички големи сблъсъци точно от тези топ първенства на Стария континент.

Нашата ТВ програма е едно доста добро допълнение към всички останали положителни качества на сайта Betenemy. Надяваме се, че тя ще ви бъде полезна.