Стоичков изказа мнение за очакваното ново острие в атаката на Барселона

Видяно 47 пъти

Трансферът на Лаутаро Мартинес в Барселона изглежда почти сигурен, като сякаш само трябва да се доуточнят детайлите по самата сделка. Острието на Интер е заявил желанието си да се присъедини към Каталунците, макар че наскоро Луис Суарес го посъветва да не бърза да напуска клуба от Милано и че в Барселона няма да може да се радва на толкова голяма популярност.

Сега по темата се изказа и легендата на Барселона, Христо Стоичков, който в интервю за аржентинската телевизия tyc sports заяви, че Мартинес притежава страхотни качества и би се вписал перфектно в отбора. Камата смята, че той добре ще се разбира както с Меси, така и с Суарес, Гризман и Дембеле. Друг е въпросът, дали Каталунците ще си позволят да задържат всички тези класни нападатели в състава.

Според Стоичков, Лаутаро има желанието да се конкурира, а не само да бележи попадения. Той има състезателен дух, но ще му трябва време да се адаптира към тима и да тренира здраво, за да си заслужи титулярното място.

Християн Цуцев

Християн Цуцев

Християн има дългогодишен опит като редактор, а работата му в сайта е да изработва и оформя спортни анализи и ревюта на букмейкъри, а също така и да запознава потребителите с всичко най-интересно и полезно в света на залаганията.

0 коментари за “Стоичков изказа мнение за очакваното ново острие в атаката на Барселона

    Няма добавени коментари все още. Бъди първи!