Ювентус
Ювентус
17 март 20:00 Шампионска лига Ювентус Арена
Олимпик Лион
Олимпик Лион
Гледай на-живо сега!

Ювентус - Олимпик Лион


45%
45%
10%
63%
Форма
37%
50%
Атака
50%
70%
Защита
30%
50%
Един с/у друг
50%
50%
Голове един с/у друг
50%
Един с/у друг

Статистика за последните 5 мача

ОтборФормаАтакаЗащитаГоловеСредно головеПолучени ГоловеСредно получени Голове
Ювентус80%35%85%71.430.6
Олимпик Лион47%35%65%71.471.4

Мачове един срещу друг

ДомакинРезултатГост
26 фев 2020Олимпик Лион1-0ЮвентусUEFA Champions League
02 ное 2016Ювентус1-1Олимпик ЛионUEFA Champions League
18 окт 2016Олимпик Лион0-1ЮвентусUEFA Champions League
Ювентус в Шампионска лига
ДомакинРезултатГост
26 ное 2019Ювентус1-0Атлетико Мадрид
11 дек 2019Байер Леверкузен0-2Ювентус
26 фев 2020Олимпик Лион1-0Ювентус
Олимпик Лион в Шампионска лига
ДомакинРезултатГост
27 ное 2019Зенит2-0Олимпик Лион
10 дек 2019Олимпик Лион2-2РБ Лайпциг
26 фев 2020Олимпик Лион1-0Ювентус