Дженоа
Дженоа
21 март 00:00 Серия А Stadio Comunale Luigi Ferraris (Genova)
Ювентус
Ювентус
Гледай на-живо сега!

Дженоа - Ювентус


10%
45%
45%
45%
Форма
55%
50%
Атака
50%
33%
Защита
67%
29%
Един с/у друг
71%
40%
Голове един с/у друг
60%
Един с/у друг

Статистика за последните 5 мача

ОтборФормаАтакаЗащитаГоловеСредно головеПолучени ГоловеСредно получени Голове
Дженоа67%91%45%10261.2
Ювентус80%91%73%10230.6

Мачове един срещу друг

ДомакинРезултатГост
30 окт 2019Ювентус2-1ДженоаСерия А
17 мар 2019Дженоа2-0ЮвентусСерия А
20 окт 2018Ювентус1-1ДженоаСерия А
22 яну 2018Ювентус1-0ДженоаСерия А
20 дек 2017Ювентус2-0ДженоаКопа Италия
26 авг 2017Дженоа2-4ЮвентусСерия А
23 апр 2017Ювентус4-0ДженоаСерия А
27 ное 2016Дженоа3-1ЮвентусСерия А
03 фев 2016Ювентус1-0ДженоаСерия А
20 сеп 2015Дженоа0-2ЮвентусСерия А
Дженоа в Серия А
ДомакинРезултатГост
25 сеп 2019Дженоа0-0Болоня
29 сеп 2019Лацио4-0Дженоа
30 ное 2019Дженоа0-1Торино
08 дек 2019Лече2-2Дженоа
14 дек 2019Дженоа0-1Сампдория
21 дек 2019Интер4-0Дженоа
05 яну 2020Дженоа2-1Сасуоло
12 яну 2020Верона2-1Дженоа
19 яну 2020Дженоа1-3Рома
25 яну 2020Фиорентина0-0Дженоа
Ювентус в Серия А
ДомакинРезултатГост
24 сеп 2019Бреша1-2Ювентус
01 дек 2019Ювентус2-2Сасуоло
07 дек 2019Лацио3-1Ювентус
15 дек 2019Ювентус3-1Удинезе
18 дек 2019Сампдория1-2Ювентус
06 яну 2020Ювентус4-0Каляри
12 яну 2020Рома1-2Ювентус
19 яну 2020Ювентус2-1Парма
26 яну 2020Наполи2-1Ювентус
02 фев 2020Ювентус3-0Фиорентина