Перу срещу Колумбия - копа америка 2016

Колумбия ще спечели срещу Перу

Вторият четвъртфинален двубой на Копа Америка 2016 ще ни представи сблъсъка между съставите на Перу и Колумбия. Мачът ще се играе на стадиона в Източен Ръдърфорд „Metlife Stadium” и ще започне в 03:00 ч. наше време. Залогът е полуфинал, а шоу между двата тима ще има.

Къде има добри оферти за срещата?

Bet365100лв. бонус    Efbet – 8.88 лв. без депозит    Betfair – €30 за Спорт

Перу изненадващо завърши на първа позиция своята група, след като преодоля съпротивата на Бразилия и Еквадор. Всъщност, перуанците имаха голям късмет да се класират за този мач, понеже победата над Бразилия с 1-0 дойде след гол с ръка, която реферите може би не забелязаха. Именно по този начин Перу изхвърли „селесао” от турнира и спечели първата позиция в групата. Сега момчетата на Рикардо Гарека ще се изправят срещу един от най-силните отбори на турнира в лицето на Колумбия. Проблеми пред наставника няма и той ще може да пусне в игра най-добрите си играчи. Кристиан Куева и Паоло Гереро са двамата играчи в състава на Перу, които правят впечатление досега на турнира и тяхното място в състава за тази среща изглежда много важно и определящо за тима на Перу.

Колумбия, от своя страна, изпусна първата позиция в група А, след като загуби последния си мач в групата от Коста Рика. Хосе Пекерман, обаче беше пуснал в игра напълно различен отбор от този, който преди това победи САЩ и Парагвай. Колумбия е един от основните претенденти за спечелването на турнира, разполага със страхотни играчи, особено в нападение, които могат да постигнат целта на отбора. Пекерман ще може да разчита на всичките си основни изпълнители, като дори играчите му ще са свежи, след почивката която получиха повечето от тях в последния мач. Джеймс Родригез, Бака и Куадрадо отново ще са основното звено в атаката на колумбийците, а бъдат ли оставени от защитата на Перу, те няма да се поколебаят да вкарат.

Двата тима имат доста мачове един срещу друг, в които Перу има 15 победи, срещу 17 за Колумбия, а цели 20 мача са завършили с равен краен резултат. Перу, обаче е в серия от 3 мача без загуба срещу Колумбия в турнира Копа Америка. За последно на Копа Америка се срещнаха през миналото издание на турнира, когато завършиха 0-0 в груповата фаза, след което изиграха още една контрола с резултат 1-1, преди да дойде победата за Колумбия с 2-0 в мача за квалификациите за Световното първенство, който мач е последния изобщо между двата отбора. Перуанците имаха шанса да се класират за четвъртфиналите, но макар да показаха добри игри в груповата фаза, те не бяха така постоянни, както изглежда от страни, за разлика от колумбийците, които с основния си състав могат да бият всеки. Колумбия е по-класния от двата тима и ще излезе за победа в тази среща, която ще спечели.