
Без съмнение Филипе Коутиньо ще е една от най-апетитните хапки през този трансферен прозорец. След като изигра под наем последния сезон в Байерн Мюнхен, бразилецът официално беше изпратен да си ходи, Барселона, които държат правата на играча с нищо не показват, че биха искали да си го върнат. Първоначалните слухове пращаха Коутиньо в Челси, но сега Sky Sports твърдят,, че друг английски клуб също има сериозни интереси към него.
Става въпрос за Нюкасъл, които са на път да сменят собствениците си, като макар и все още неофициално, Бизнесмени от Саудитска Арабия са готови да изкарат 300 милиона паунда за да закупят правата над тима. Те, очевидно вече имат и амбиции да привлекат големи имена в състава. През последните седмици спекулациите пращаха към Нюкасъл играчи като Гонсало Игуаин и Джердан Шакири.
Newcastle United have reportedly begun talks to sign Barcelona midfielder Philippe Coutinho.
— BBC Sport (@BBCSport) May 27, 2020
Now that’s top gossip 👉https://t.co/AIZKaMNzsE #bbcfootball #nufc #Barca pic.twitter.com/GtJ0tsNlvy
Без съмнение обаче ще има още доста желаещи за подписа на Коутиньо, като в това число вече влизат и Арсенал. Според Le10 Sport, Микел Артета ще се опита да привлече бразилския техничар на всяка цена.
Philippe Coutinho to Arsenal.
— Goal (@goal) May 26, 2020
Discuss. pic.twitter.com/iWy33wD4IF
Няма добавени коментари все още. Бъди първи!